Tasavvuf Sohbet | Tasavvuf Chat Siteleri


Tasavvuf Sohbet | Tasavvuf Chat Siteleri

Tasavvuf Chat

Din ve İslamin esası olan Allah’ın selamı bereketi üzerinize olsun diyerek sözlerimize burada başlamak istiyoruz. Önümüze gelecek olan ayda ramazanı şerifi ihya edeceğiz. Ramazan ayımız ve gelecek ramazan bayramımız şimdiden herkese mübarek ve hayırlara vesile olsun.

Yedi yirmi dört yapacak olduğumuz hayır ve hasanatları Hz. Allah izzeti dergahında kabul buyursun İnşallah. Sanal sohbet odalarımızda sizlere uygun olan Tasavvuf Chat | Tasavvuf Sohbet Siteleri hepimizin din ve İslam açısından bizlere güvenle tesis kurmaktadır.

Keşke herkes elinden geldiğince bilgi ve birikim olarak İslam dinden fayda sağlayabilse. Hepimiz bu arada buna doğru ve dine yönelik konu sempozyumlarda bilgi aşamalı oturumlarda bulunalım. Ne kadar çok bilgi alırsak o kadar çok fikrimiz genişler. İslam esası dinimizde olmazsa olmazımızdır. Besmele ile başlamalı her işe. http://wwsw.Dinsohbet.Net Çok kıymetli arkadaşlar ve saygı değer katılımcılar , sözlerime başladığım bu anda sizleri kalben selamladığımızı bilerek ana konumuz İslam ve din üzerine anlattığımızı bilmenizi istiyoruz.

Tasavvuf Sohbet

Değerli kardeşlerimiz , dinimiz İslam toplum olarak en ideal şekilde belirleyen İslam dır. Akıl , mal , can , nesil gibi en önemli temel hakları muhafaza altına almamızı sağlayan İslam dinidir. Bazı kişiler kendi haksızlıklarını haklı olana indirmeye çalışarak üstüne hüküm sürenleri Hz.Allah kendi belirlediği kanun yani emrettiği gibi yapacaktır.

İslamda ırkçılık algısı edenler kendilerine ne kadar kötülük ettiklerini bilseler bundan anında vazgeçerler. Dinimiz ve İslam barış tan yanadır. Dinde küsmek haram dır. Küstüğünüz insana küsmek değilde mesafe koyarak belirgin göstermeniz daha hayrınıza olacaktır. İslam eşittir din esasen çıkar uğruna karşı tarafı üzmemeyi emreder. Herkesin bir onur ve gurur meselesi vardır.

Bizim kitabımızda inanı ne olursa olsun Allah’ın yarattığını Allah için benimseyelim tercümesini buradan sizlere söylemek isteriz. En büyük desteği İslam ve din bize öğretmektedir. Buradan İslam için görev alan ve İslama kendini feda eden başta hoca , müftü ,ilahiyatçı olan arkadaşlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız. Mazlum ve masumlara , düşkünlere Allah rızası için yardımcı olanlara Allah bol kazanç , sağlık sıhhat versin sevgili dostlar. Allah’ın selametiyle gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Turk sohbet Sohbet Almanya Sohbet İslami Sohbet