İslami Sohbet Mobil Chat Siteleri


İslami Sohbet Mobil Chat Siteleri

Din konusunda İslama yatkınlığı olan sohbet , cet etmek, http://www.Dinsohbet.Net muhabbet odalarında sohbet etmeyi seven herkese buradan iyi sohbetler dileriz.

Kaldığımız yerden bu günde İslam ve din hakkında olan söyleşimiz olan makale ye yer vermek istiyoruz. Sizleri aydınlatmak üzere bizi görevlendiren sunucu sahibimize buradan teşekkür ederiz.

Değer verdiğimiz İslam dini konulu esaslar alt yapımızda olan İslam düşüncemiz ile pekişme noktasında her alanda bize en iyi gelecek olan tek yol İslam yoludur.

İSLAMDA ÇEKİŞMELİ SOHBETLER

Kapanmak , açıklık konusu bazen İslamcı olan ve açık olan insanlar arasında çekişmeli bir sohbete dönüşür.

Aslına bakarsanız bizim dinimiz gereği din de zorlama yoktur bulgusu yoktur arkadaşlar. Kimse din konusunda başka biri veya birilerini zorlama hakkına sahip değildir.

İsteyen kendi dini vecibesine göre ve anlayış tarzına göre yaşamak erdemlik ve hakkına hukuk una sahiptir. Hakları gözetmek insanın alt yapısında olan iç yapı olarak en güzel duygudur.

Düşünceler karşı tarife uymayabilir. Herkes ayrı akıl ve beyin kişiliğe sahip olduğu için İslam dinini kimseye zorla anlatmaya kalkamayız.

Biz bizim anlayışımızı başkalarına empoze ederek kimseyi sıkmayız. Görüş fikir düşünce olarak herkes hür iradesine sahip olarak bir hayat felsefesi kendisine belirler.

Bazısı aile yapısına uygun yaşar. Bazısı ise kendi kafa yapısına uyumlu olarak yaşar ve kimseyi takmaz. Buda aile arasında uyuşmamazlık konusunun sağlamasına neden olur.

Bizim burada anlatmak istediğimizi sizler iyi anlayacağınız şekilde anlatmaya her gün devam ederek size en iyi olanı anlatmaya gönül verdik.

DOST ACI SÖZLER DÜŞÜNCESİ İLE SOHBETLER

Kapsamlı anlatımlarımız dan biraz da olsa alıntı edebilirseniz ne mutlu bize. Dost acı söyler ama doğruyu der düşüncesi ile adım attığımız her toplumda dostlarımıza en iyi ve doğru anlatımı ederek beraberce ortak konuda anlaşılmak çok güzel bir olgudur.

İslam ve din de hoşgörülü olmamız adına atılan temel adımda ilerleme safhasında bize yakışan en doğal olarak iyi bir anlatımda altını çizdiğimiz her insanı hakları gözeterek herkesin hakkına saygı duymamız esastır.

Sizlere İslam esası olarak din de ve İslamda anlatıldığı gibi hoşgörülü , anlayışlı , saygılı olmanızı dileriz. Yarına çıkacağımızın Sene’ti olmadığı için kalp kırmadan yaşamak herkese nasip olsun. http://Dinsohbet.Net  Kalbi ile sohbet etmenizi diler sizi size emenet eder iyi günler dileriz.

İslami Sohbet Mobil Chat Siteleri

3 Yorumlar

 1. suheda

  1 Ocak 2022 at 16:40

  insanın en güzel sahip oldugu şey dindir bazen ruhumuzun derinlikleriden gelen o sesi o boşlugu doldurmak icin dini sohbete ihtiyacımız var bu sitede bunu fark ettim icimizdeki o boşlugu doldurmak icin böyle dini sohbet siteleri muhabbet yerleri olmazı lazım tşkler

  Cevapla
 2. Sima

  1 Ocak 2022 at 16:40

  Aynı yerde olmanın nedeni huzurdan gelir….

  Cevapla
 3. SeRCaN

  1 Ocak 2022 at 16:58

  Dostluk ve arkadaslıga Onem veren bi Sohbet platformu Yeni katılanların Seviyeli ve saygılı sohbet ortamı arayanlar için Guzel bi yer

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet