Tasavvuf sohbet Odaları


Tasavvuf sohbet Odaları

Merhaba http://Dinsohbet.Net arkadaşlar Öncelikle Hoş Geldiniz. Tasavvuf nedir, veya açıklaması nedir, sizlerle paylaşmak istedim. Tasavvuf kelime anlamı itibariyle Tanrı’nın varlığını birliğini niteleyen ve bunu açıklayan dinsel felsefi akım olarak bilinir. Tasavvuf kelimesinin kökeni Arapçadır. Tasavvuf demek takvaya erişebilme sanatı olarak adlandırılır.

Tasavvuf İslami Sohbet Odaları

Tasavvuf yoluna kendini adamış birçok tasavvuf büyüğü vardır arkadaşlar. Bunlardan bazılarını sizler için derledik. Manevi sohbet, chat içerisinde fikirli, düşünceli, arkadaş gibi konuşmayı deneyin bence derim. Bazı platformlara üye ola bilirsiniz. Dini tartışma ruhsal farkın dalık arasında değişen grup tartışmalarına mutlaka katılın.

Bu esnada sadece bir nick alarak erişim, veya kaydolmaya basarak bir kaç saniyede etkin hale getirerek ve daha sonra profiliniz oluştuktan sonra, ekran anlaşılacağı gibi girip, Son olarak arkadaşlar, Tanrı Işıklar manevi sohbet, chat odasına girip diğer üyeleri ve arkadaşları sıcak bir karşılamayla ortak bir karşılama olucaktır.

Tasavvuf cenab-ı Allah’ı tamamen tanıyabilme, kendini  Allah’ın yoluna adama sanatıdır. Günlük hayatımızda Allah’tan uzaklaşan tüm Meşkallerden uzak durmak veya kendini tamamen Allahı’na adamış kişilere Tasavvuf denilmektedir arkadaşlar. Bu hususda Tasavvuf sohbet odalarına girerek, İnsan yerine vede zamanına göre konuşmasını susmasını bilmeli diye düşünerek, konuşmasında arkadaşlar hatta susmasında da haçoğu aşırılıklardan kaçınmalıdır.

TASAVVUF SOHBET ODALARI

Konuşmak elbette insanın başkalarının merakını gidermek, anlatabilme özelliğidir. Cenab-ı Allah bu müstesna özelliği eşref-i mahlukat olan insan oğluna yani bizlere bahşetmiştir arkadaşlar. Ademoğlunu diğer yaratılmışlardan onu ayıran ve ona bir değer kazandıran konuşma yeteneği bağışlayıp ve bu yeteneği ona üstün bir meziyettir.

Onun için her insanoğlu konuşma usul vede uslu bunu yerli yerince kullanmalıdır. Kısaca açıklamamız bu şekilde olup arkadaşlar bilgi vermek istedik. Eğer sizlerinde varsa bu bilgilerden lütfen bize mesajlarınızı ve bizleri aydınlatmanızı isteriz, bir aile olarak her şekilde bilgiye İhtiyaçlarımız oluyor elbette.

İçeriklerimiz sizler için her ne kadar çok aydınlatıcı oluyorsa burada bizleri yorumlarınızla çok mutlu edeceksiniz. http://www.Dinsohbet.Net Olumlu veya olumsuz yorumlarınız bizler için hatta arkadaşlarınızla paylaşmanız. daha çok mutlu edecektir. Sevgili okurlarım şimdiden sizlere huzurlu günler diler kendinize iyi bakmanız dileklerimizle.

Tasavvuf sohbet Odaları

2 Yorumlar

 1. Özge

  25 Kasım 2021 at 21:55

  Elinde tutamadığın değerli şeyleri benim demenin ne anlamı varki..Hayatta en güzel şey bilsen bile bilmemektir.Zaman insanı değil ancak armutları olgunlaştırır insanı olgun yapan hatalardır yanlıştan doğruyu çıkara bilmektir..cok güzle bi site kafamızı dagıtıyoruz arkadaşlık sohbet mükemmel

  Cevapla
 2. MiLk

  27 Kasım 2021 at 14:49

  Kaliteli adresin tek yerı saygı ıcındekı sohbet ve kalıtelı ınsanlarla vakıt gecırmek tarıfsız. Djlerın mutevazılıgı ve profesyonel oluşları gecırdıgın zamanı daha keyıflı kılıyor

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet