Seviyeli İslami Sohbet Odaları


Seviyeli İslami Sohbet Odaları

Seviyeli sohbet , seviyeli bir iletişim kim aramaz ki. İşte sizlere seviyeli sohbetin seri sohbet olanını sizlere sunuyoruz. Seviyeli demek aileden gelme asil sohbet ci demektir. Seviye demek kendine yakışan en güzel sohbet edeni aramak , bulmak demektir.

http://www.Dinsohbet.Net İslam da seviye , İslamda Üslup çok önem arz eder. İslami sohbet odalarının mobil sohbet odaları olan Seviyeli İslami Sohbet odaları sizin aradığınız en güzel anlayışındandır. Bu neden le seviye eşittir düzen demektir. Düzen evde nasılsa , seviye de insana bir düzün yakıştırmasıdır.

Bizim le beraber olan her seviyeli olan arkadaş bize emanet tir. Sohbet odalarımızda son söz seviyedir. İlk söz seviye dir. Bunun aksini bana kimse ispat edemez. Seviyede katı kural cı olarak seviyes iz sohbet i sevmediğimi gerektiğinde söylemekten çekinmem. Seviye ortamda bozulmaz. Birebir edilen sohbet te istediğini kişi edebilir ama sohhet ortamı seviyesiz sohbet edenlerin yeri deildir. İslam da bunu gerektirir. İslam odalarımız sizlere yarışırken sohbet kurmanın en güzel islami ve dini sohbet kanalıdır.

İSLAMDA DİNDE USULLER VE YAŞANILAN BAZI ESASLAR NEDİR

İslamda bazı esas hususlara değinmemiz gerekirse. Dinde her başladığımız işte besmelesiz iş yapmamayı bize dinimiz olarak dinde anlatılmaktadır. Besmelesiz başlanılan işe vesvese , şeytan karışır. Bu neden ile her yaptığımızın başında besmele denmelidir. İslamda kalp kırmak olmamalıdır.

İslamda namaz dinin direği olarak esas olarak İslamın şartlarındandır. Namaz bizi İslam yaklaştıran , manevi huzur verendir. Abdest almak namazı kılmadan önce gereken abdesttir. İslamı kurallar saymakla bitmez. Dinde öğrenim kurslarında hocalar sohbet ederken bize tatlı sohbet olarak üslubunca anlatmasındaki neden iyi algı etmemizdir.

SEVİYELİ İSLAMİ DİNİ SOHBETLER

Bunun esası ise anlatan kişinin tevazü sahibi olmasından kaynaklanmaktadır. Tevazü , hoşgörü , anlayış oka dar iyi bir yaşam şeklidir ki , bu insanın içine huzur , kalbine rahatlık , gönlüne ise ferahlık demektir. Bunu yaşayana sorsak kendisini beğenir izlenimi verir diye hoşgörü ile tebessüm eder.

Kendini beğenmek , kibir şeytandan gelme ve dinimizde yasaktır çok iyi bilincindedir. O yüzden tatlı sohbet ile tebessüm ederek ne münasibet der. Bu işte o kişinin içinin ne kadar doğru olduğunu gösterir. Hayat böyle sürüp giderken İslam kuralları içerisinde sohbet etmenizi candan dileriz. http://Dinsohbet.Net Seviyenin ön plaNda tutulduğu İslami sohbet evimizden selam sevgiler ile hoşça kalın.

1 Yorum

  1. rabia

    1 Aralık 2021 at 22:50

    cok güzel cok begendim böyle dinsohbeti yapılan ilahilerin calındıgı sohbet muhabbet chat ortamları cok az bende cok begendim başarılarınızın devamını dilerim

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet