NurChat Sohbet Odaları


NurChat Sohbet Odaları

Nur sohbet odalarında nurlu insanların olduğunu bilmek bizlere mutluluk verir. Türk sohbetlerinde nur isminde oldukça insan vardır. Nur ne demektir. Nur demek İslamcı olan insanın yüzüne içinin yansıması demektir. Nurlu insan içi dışı bir olan demektir. Bu yüzdem nur sohbetlerine buradan kayda değer bilgi ve birikim vermekteyiz.

SEVİYELİ SOHBET ODALARI

Seviyeli insanların sohbet etme şeklini okumak çok güzel olarak herkse tarafından beğeni yaparak kazanmaktadır. Sohbet tarzını kendilerine uygun tarzda bir sohbet anlayışı ile ortaya koyan ve koymaktan çekinmeyen insan tamamen kendi sohbetini kendisi şekillendirir. Muhabbet olarak baktığımız chat ve sohbet etmeleri adına bir beklenti içerisinde olmak bizce gayet doğaldır.

Bu olanakların bu doğrultuda olması buna itina den olan tüm beklentilerin nur chat odaları dışında hareket ve kabiliyet olarak eden insanlar için bu o manada kaçınılmazdır. Bizim Https://www.Dinsohbet.Net chat kanalımızda olan Türk toplum içerisinde argo , küfür , niteliksiz konuşma gibi yaklaşımlar yasaktır. Bu yasaklara uymayanların cezası ise sohbet odalarından uzaklaştırılmadır

İSLAMDA HUZURLU BİR ORTAM

Başka bir niyet art niyet olarak konulan herkese uyarı ihtarı verilerek nurla başlayan nur sohbet ten uzaklaştırılacaktır. İslam dini karşımızda olana karışımızda gibi değil kendimiz gibi davranış sergilememizi önermektedir. Dinimizin ana kuralı huzurlu bir ortamda yeri geldiğinde dinle alakalı sohbet kurarak o ortamda nur oluşmasını sağlamaktır.

Dinimiz de yapıcı olan herkes , kendisine iyi bir izlenim vererek herkesin beğenisini kazanmaktadır. Dua ile başlanılan namaz , besmele ile başlayan her işte hayır vardır. Bu yüzden nur chat , nur sohbet , nur muhabbet odalarında olmanızı sizden önemle rica ediyoruz.

Sohbet ederek dini konuların başlamasına destek vererek o konunun uzamasını sohbet ederek yapa Biliriz. Dinin esasız dinin ana merkezi , dinin kuralları , dinde uyum , dinde arayış , dinde sulh nedir , dinde ayrımcılık yapmanın cezası nedir.

Dinde küsmek var mıdır. Küsen insanların günahı nedir. Dinde zorlama ve zoru yapanın cezası nedir. Ahlak üzerine dinde kültür okuma yarışması nedir. Nasıl bir din kültürü yaşamalıyız bunları nasıl öğrenebiliriz. Bunların hepsine Yani bizde Https://www.Dinsohbet.Net ailesinde cevaplarını araştırma yapmadan burada  bulabiliriz sevgili dostlar, iyi günler dileriz herkese..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir