Müslümanlar Sohbet Dini Muhabbet Siteleri


Müslümanlar Sohbet Dini Muhabbet Siteleri

Müslümanlar Sohbet

Müslümanlar olarak bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Bunun en başında dini inancı yaymak ve herkesin asli görevidir. Dinde sorgulamak kişiyi yargılamak yoktur. Biz insanlar olarak bize düşen görev niteliğinde insanlara olumlu yaklaşmak ve bu yaklaşımdan kazanç elde etmektir. Bu neden ile herkese görev düşmektedir.

Biz büyüklerimizden öğrendiklerimiz ile , kurs ve camilerden bilgilendirildiğimiz için herkese bu şekilde davranmak nitelik ve şifatini taşımaktayız. Burası bizim anlaşmamıza vesile olan Osman işbirliği altında olan İslamcı evi İslami görüş fikir beyan edilen http://www.Dinsohbet.Net çet sohbet muhabbet odalarıdır.

Kısas da hisseler ile , yaşanmışlıklar dan alinan bilgilere göre biz herkes birbirine ilmi tercüme ederek anlatmasında fayda olacaktır. Bilmek çok güzel bir yaklaşımdır. Bilmemek herkesin ayıplı değil ama öğrenmemek ayıptır ilkesini biz Müslümanlar olarak bilincindeyiz. Farkın dalık veya farklılık gözettiğimiz bilginlik te her gün yeni şeyler öğrenebiliriz.

Bu öğrenmişlikler dışa aktarmak bilgilendirmek insana verilen en büyük olgudur. Doğal yapımız itibari ile Hz,Allah herkese akıl fikir vererek öğretenin öğreticiyim buyurmaktadır. Bir harf öğretinin sevabı dünyadan ahiret hayatımıza getireceginiz en büyük kazanç olacaktır.

Dini Muhabbet Siteleri

Değerli arkadaşlar , sakin büyüklerimize karşı hassasiyeti olalım. Büyükler bize emanettir. Büyüklerin duası , büyüklerin bedduası geçerliliğini her zaman korur. Bu neden ile başta anne , babalarımız olmak üzere anne ve babaların dan hayır duası almaya çalışın.

Sizleri siz yapan aile büyüklerimizdir. Aile atadır. Aile kökenlerimiz bizim hayat yolunda ilerlemenizi sağlar ve buna gelecek nesillerde iştirak eder. Bundan dolayı dua yapalım. Duasız el kuruyan meyve ağacı gibidir. İnsan kayıp eder eder duasız kalınca. İnsan hiç dua almayınca, Siz siz olun elinizi duaya , dilinizi duaya alıştırın.

Dua mümin din kardeşlerimizin en güzel silahıdır. Hz,Allah bizleri en iyi ve güzel dua alanlardan eylesin. Bize düşen burada yazmakta olduğumuz http://Dinsohbet.Net Müslümanlar Sohbet Dini Chat Odaları olarak Bizler makalemizin sonlarına gelmişken sizleri önce Alla ha sonra sizi size emanet ediyorum . Her şey gönlünüzce ve doğru niyetiniz ile sizler ile beraber olsun. Hoşça Vede dostça kalmanız dileklerimle sevgili dostlar..

Müslümanlar Sohbet Dini Muhabbet Siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet