Müslümanlar Çet, Sohbet | İslami sohbet Odası


Müslümanlar Çet, Sohbet | İslami sohbet Odası

Müslümanlar Cet

Müslümanlık bizlere verilen bahsedilen İslam ve din olarak en güzel durumdur. Buna biz beraber olarak bakarsak açık oturumlarda hem fikir sağlayabiliriz. İslam esasına göre dinimizin belirgin ve keskin kuralları vardır. Bundan Müslümanlar aslında taviz veremezler. Müslümanlık dinde inançta en iyiye bakış açısı eder isek anlaşmamızda anlaşmamazlık çıkmaz. Anlaşmak esası hususlara dayalıdır.

Söylediğimiz her söz bizlere gelişi güzel kalan İslam esasına göre ise uyum gösterir. Bizim çizgimizde din ve İslam bize yol göstericidir. Sanal ortamda İslamcı olarak vaaz verenler vardır. Buna isteyen katılır , istemeyen katılmaz arkadaşlar. Bizde sıkıcılık yoktur  Sıkmak kasmak dır. Bu neden ile sıkmamak güzel davranış göstergesi olacak. Bazen sözlerimize geri dönme nokta sonrasında tek başına zor dur. Bunun harici ne kadar söz gereklidir. Yani bu minimum olarak toplam sayı olarak kaç kişi İslam konusunda tez açabiliriz.

Sonuçta belli bir birikim eden kişi yıllarını İslam ve dine adamaktadır. Bunun için aile sinden , evinden uzakta yaşayarak dine İslama göre olan tüm gerekenleri öğrenmek için gurbet yaşamaktadır. Bu şartlar altında gurbet yeri bazen kişiye affı gelse de İslam ve dine olan askı onu rahatlatmaktadır.

İslami Sohbet

Sabit olarak her gün din görevlileri öğrencilerine eğitim vererek bilgilendirilmek hususunda çalışma sarf etmektedirler. İslam ve din de selam vermek sünnet , almak ise farz olduğu için girdiğimiz her ortamda selam vermeye dikkat edelim. Zaten girilen ortamda saygınlıktır selam.

Bu neden itibari ile dikkati esas alalım. Dahada iyi bir olgu olarak etki ve tepki alabiliriz. http://Dinsohbet.Net Müslümanlar Sohbet Odaları olarak bizim kitabımızda ince detaylar ne kadar var ise oka dar rahatlık söz konusudur. Tekrar ettiğimiz her konuda ezbercilik vardır. Bu neden ile ezber ettiğimiz her şey aklımızda daha çok kalacaktır.

Burada anlatmakta olduğumuz makalemizde İslamcı görüşler işe her dine sahip kişilere imtiyaz içerisinde olmanızı sizlerden rica ederiz. Bu günkü makalemize burada son verirken herkese huzurlu muhabbet dolu günler dileriz. Selam ve dua ile kalın arkadaşlar. Düşüncelerinizi Bizlerle paylaşmayı asla unutmayın arkadaşlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet