Müslüman Sohbet Odaları


Müslüman Sohbet Odaları

Müslümanlıkta sohbet arayışı bizim bilgi alanımıza çokça girer. Biz Müslümanlar olarak Türk adet ve örflerine çok dikkat ederiz. Haremlik selamlık dediğimiz bir anlayışa sahip Türk toplumu olarak sohbet odalarında yerimizi almaktayız. Buna istinaden aldığımız tüm birikimleri bizim alan dışımıza taşımakta kararlıyız.

Bu kararlar herkesin olağan dışı değilde olağan içi hallerine dönüşmektedir. Bilgi açısından sizlere anlatmak ta olduğumuzhttp://www.Dinsohbet.Net Müslüman Sohbet Odaları tamamen sizlerin anlayışına sunulmaktadır. Yediden yetmişe herkesin aramızda olmasına olanak sağlayan değerli sunucu sahibimize buradan gönülden minnettarlığımızı sunarım.

Emek verdiği için bu alanda ona destek vermekte sanırız ki bize düşer. Emeğe saygı dediğimiz bir toplum olarak Müslüman Sohbet Odaları adı altında toplanarak her gün sohbet yapmak için her alanda bizde varız diyorsanız sizleri aramızda hem görmek, hemde tüm arkadaşlarınızı sohbet hanemize bekleriz..

SOHBET EDERKEN MÜSLÜMANLIKTA GEREKEN AHLAK BİLGİSİ

Sohbet ederken arkadaşlar Müslüman Sohbet Odalarımızda ahlaken uyulması gerek tüm kurallar herkes için konulmak üzere sıralanmıştır. Gerekeni yapmakta olan bizler sizler için de en iyisini yapmakta kararlıyız. Her kuralın kendisine has cezai işlemi ve uygulaması vardır. Bu nedenle bizim burada aldığımız tüm kararlara saygı duymanızı sizlerden emir değilde rica ile istiyoruz.

Emri vaki durumları sevmediğimizden sizden rica ile istediğimiz şartlarda sizlerde bize uyum sağlarsanız çok memnun olacağız. Sizlere burada anlatmak ta olduğumuz her dönem de yapabileceğimiz sohbet tarzınıza Müslümanlıkta gereken gerekli şeyleri fikir beyan ederek öğrenmekte fayda olacaktır. Dünden bu güne gelen ahlak , edep , hayat dinimizin en güzel örnek vasıflarından bir tanesidir.

MÜSLÜMANLIKTA EMRİ VAKİ DURUMLAR

Ahlak , edep , haya kültürü aileden gelme en güzel yetişme çağındaki olaydır. Aile anlayışı Müslümanlıkta yapılması gerekenler ile olursa , yetişen ağaç gibi yeni nesil o şekilde iyi bir Müslüman olarak büyür ve yetişir. Yetiştirmekte olduğumuz öğrenci yurtlarında olan çocuklar , yetiştirme durumunda olan çocuklarımız bize emanet tir.

Bu emaneti en iyi şekilde yetiştirmek bizim Müslümanlıkta yapacağımız en güzel görevlerden bir tanesidir. http://Dinsohbet.Net Sizlere Müslüman olarak yapılması gereken her şeyin iyi olanından olarak yapmanızı yaşamanızı dileriz. Selam sevgi ile sizin en güzel olan ahlak , edep , hayal ile Tamamlamanızı diler. Sizleri size emanet ediyoruz. Kalın sağlıcakla.

1 Yorum

  1. Özge

    24 Kasım 2021 at 00:15

    gercekten günümüzde ihtiyacımız olan şey dostluk arkadaşlık bunlardan uzaklaştıgımız şu günlerde bir araya gelip sohbet edebilmeyi başarabiliyoruz bizlere böyle bir imkan sundugnuz icin tşklr

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Turk sohbet Sohbet Almanya Sohbet İslami Sohbet