Müslüman Sohbet – Dini Mobil Chat Odaları


Müslüman Sohbet – Dini Mobil Chat Odaları

Müslüman Sohbet

Selam sevgi sunarak sizlerin arasında olduğum için mutluluğumuzu ifade etmek isterim. Söz konusu İslam ve din ise Müslümanlar olarak dine yatkın olmalıyız. Dinde kırmak incitmek söz demek olmaz. Gerçek birisi asla yanlışa ifa etmez etse de telafi eder. İlk kez yazmakta olduğumuz bu makalede içten gelerek yazılmaktadır. İçi dışı bir olanlar herkesi anlamalı.

Tarihimiz eskide araştırılsa nereden nereye geldiğimizi görecektir.  http://www.Dinsohbet.Net Müslüman Sohbet Kanallarımız ise Camilerimiz , kurslarımız , okullar bize dinde ve İslamda öğretici olarak kurs vermektedir. Öğretmenlerin hassaslığına uymak her öğrencinin yapacağı bir tutum olmalıdır. Her girilen ortama selam vermek sünnettir. Selami almak farz dır. Biz bu yüzden herkese buradan selamün aleyküm diyerek sözlerimizi sizler adına seçerek makalemizde yer vererek anlamanızı sağlamalıyız.

Sözlerimizi burada ifade ederken herkesin ile yan yana buluşamasakta candan buluşmamız herkese huzur verecektir. Birlikte alacağımız her kararın sizler doğrultusunda gece ve gündüz çalışmalara devam edeceğiz. Belki burada anlatılanlar sise iç açıcı gelmez ama biz elimizden geleni sizlere yapacağız. Anlatımlar kesitler bizim için önemlidir.

Müslüman Chat Odaları

Biz o günden bu güne kadar daha iyisinde karar kıldık. Arkadaşlar yaklaşık uzun yıllardır beraberiz sizinle. Bu beraberlik ne kadar iyi olduğunu buradan anlamak zor olmasa gerek. Bir baktık ki yıllar geçmiş eski dostlar ile hala aynı yerde olmanın mutluluğuna eriştik.

Biz burada tekliflerimizi görüşlerimizi sunarak tartışmalara açık görüş sergileyeceğiz. Hak hukuk neyse o doğal olarak geçecektir duruma. Bazı alanlarda politik olmak gerekir. Ama buna istinaden kırmadan dökmeden halletmek önemlidir. Bakın arkadaşlar göz göre gelen yanlış sözler kişiyi bağlar. Bu yüzden dikkat etmeliyiz. http://Dinsohbet.Net Müslüman Sohbet Odaları Olarak Biz sohbet genelini takip etme gereğini admin arkadaşlar ve aop , sop arkadaşlarımıza verdik. Yapmış oldukları takipte yanlış planı görerek müdahil olmaları gerekir.

Yapmış olduğumuz bakım açımızda farkın dalık ile farklı olmalıyız . Zaten bunun farklı yönde olmasına müsaade etmeliyiz. Bunu buradan vurgu ederek sizlere hatırlatmak isteriz. Her şey sizinle en iyi şekilde olmasını diler iyi günler dileriz dostlar.

Müslüman Sohbet – Dini Mobil Chat Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet