İzmir İslami Sohbet | İzmir Dini Sohbet


İzmir İslami Sohbet | İzmir Dini Sohbet

İzmir İslami Sohbet

Aslında insanın o kadar çok şey anlatması varken bazı şeyleri anlatamaması belki içindeki olguların yanlış anlaşılmasından dolayı içte saklanan sözlerden oluşur Bu yüzden gördüğünüz gibi az şok bir şey ifade etmek isterken detaylıca düşünen olarak sizlere makale yazımıza bu gün kaldığımız yerden en ince noktası ile başlamak isterim.

Bu güne yaklaşık anlattığımız makalelerde tezlerimiz her alana dayalı geniş bir alana yayılarak evrensel bir sunum olarak sizlerin okumasına vesile oluyoruz Dolayısı ile kendi öz yaşantımız ile bazı şeylerde eksiklik veya artılarımız olsa da anlaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak bizim bireysel olarak alacak olduğumuz kararlarda detaylara tek tek değinmek olacaktır. Mutlaka bu sizlere hayırlı olması içindir.

Bu saha alanında genişçe yargıladığımız konularda İslam ve din odaklı yazılımlarda her şeyin başında besmele geldiğini buradan yeniden vurgulamak isteriz. Bu uygulamada tek tuşla girilen http://www.Dinsohbet.Net sohbet odalarımızın İslami Chat sohbet odalarından sizlere her gün varoluş nedenimizin sınav olduğunu unutmamamız gerektiğini buradan sizlerin ve bizlerin bilmesinde fayda olacağını demek den Vazgeçemeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Bu bizim gurur meselemiz olmalıdır.

Herkesin insan olduğunu insana insan olduğumuz için saygılı olacağımızı inancımız gereği din dil din ırk ayırt etmemek gerektiğini bize Hz.Allah beyan etmektedir. İnsanın en iyi anlayanı insan olmalıdır. İnsana hor bakmamak aşağılanmak hor görmemek en güzel tutum olacaktır.

İslami Chat Odaları

Hepimiz bir arada yaşarken birbirimizden alacağı ders veya dest niteliğinde olan hayatı zorluklar ve rahatlık konularında bilgilenmek adına ilgilenmek gerektiğini bilin.

Bilgili insan değil öğrenmeyen insan kendisini cahil olarak edebilir. Öğrenelim ve öğretelim sevgili dostlar ve saygı değer arkadaşlar. Öğretmek kişinin en güzel uyum şeklidir. Size özel anlattığımız Makalede farklılık aramamak herkesi aynı çizgide tutmak asil insanların etkin kişiliğinin ağır basması demektir.

Biz hayata geliş nedenimizin sınav olduğunu , görevlerimizin din ve İslam üzerine neler yapacak olduğumuzu unutmamak da fayda olacaktır. http://Dinsohbet.Net İzmir İslami Chat, İzmir Dini Sohbet Odalarından Selam ve dua ile Allah’a emanet olun sevgili kullanıcılarımız. İyi günler herkeslere.

İzmir İslami Sohbet | İzmir Dini Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet