İslami Sohbet Odaları İş Birliği


İslami Sohbet Odaları İş Birliği

http://www.Dinsohbet.Net   İslamın esası olan sohbet odalarından sizlere selam sevgi sunarak , iyi bir sohbet dileriz. Kalbi huzur dolu olan herkesin yer alması için açılan maneviyat kapısından içeri gelirken gözümüzün aradığı dost, arkadaş ve kardeş dediğimiz her şeyi burada bulabiliriz.

Temelinde İslam inancı olan , temelinde din de hassas olan arkadaş olarak görmek istediğiniz arkadaş çevresi burasıdır. Burada olmak size katkı edecekse bize huzur verecektir.

TEMELDE İSLAM İNANCI

Günün en güzeli , hayatın özeli dediğimiz bu yerde olmak azmi herkese işlemesi gereken en güzel potansiyel olacaktır. Din bizim ahlak en büyük kesim olarak böyle bir toplumun telini oluşturan , bu oluşumdan etkilenen bize işleyen değerli olarak görülen kalitede en önemli unsurdur.

Bu unsurda anlaşmamazlık olmaz iken , anlaşmak daha önemlidir. Din de İslamı sohbet konusu ile konu ederek baz almak ve bunu pekiştirmek bize Müslümanlar olarak İslam açısı ve bakışı açısından arkadaşlar bizlere düşüyor.

İslam demek hassaslık demektir. Ama bazısında hassaslık işlemez ve bunu kendisine yön etmez. Bizim toplumumuzun aynı ölçüde olması bizim toplum olarak görülmesi nedeni ile birliğini sağlayan karar aşamasında en değerli kalitede olan inanç meselesi olarak alt yapı kaynağı olan din ve İslam bizlere yaşantımız sayesinde hala eskilerden beri bugüne kadar geldi.

Ama sade niyet ile bu sadece kitaplarda değil her akanda okunmaktadır. Okumak öğrenmek esası hepimizde işlemeli olarak aslına bakarsak işlenmelidir. Okumak ile başlanılan bir şey öğrenmekle son bulmaktadır unutmayalım.

İSLAMDA OKUMAK VE ÖĞRENMEK

Oku ve öğren kelimesinde olan bağlaç kelimesini iyi anlamalıyız biz. Dinde yada dini meclisler de bazı konular belki bizi isteğimiz şeklinde paylaşılmıyor. Ama bu bizim hayrımıza olacağı için öğren sekte fayda olacaktır diyoruz unutmayalım.

Her alanda faydalandığımız tüm teknolojinin her türlü alt yapısından herkes faydalanıyor. Dini konuların , İslam esaslarının , alt yapının , düşünce tarzının konuşulduğu en değerli sohbet yeri İslam odasıdır. İslam odasında dinden anlayan , http://Dinsohbet.Net İslamdan konu açan arkadaşlar vardır.

Evet sevgili  ailesi kısaca sizlere din ile islami is birliği hakkında bilgi vermekteyiz. Buradan Bizleri taki,p ederek din vede islam hakkında kısa bilgiler vermek isteriz sizlere. Sizlerden sadace yazılan her makalemize yorumlarınız, ön görüşleriniz, olumlu, veya olumsuz olmak şartı ile bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet