İslami Sohbet Odaları Dini Sohbet Siteleri


İslami Sohbet Odaları Dini Sohbet Siteleri

http://www.Dinsohbet.Net  İslam , din konulu konferanslarda sohbet odalarında cet ve sohbete çokça rastlarız. Bu rastlantı bazısının canını sıksa da bazısında sohbet etmek hoşnutluk verir. Ama bu başkalarının sohbet odalarında İslam konusunu istediği şekilde açmasını gerektirmez.

İslami kanalımız olan İslam kanalında arkadaşlar veya arkadaşı ile geçerek cet ve sohbet orada İdame ettirirler. Rahatsızlık vermek din ve İslama uygun bir davranış şekli değildir zaten. Davranışlarımızı bizim için ne kadar önemli tutuyorsak arkadaşımız içinde oka dar önemli tutmalıyız. Bizim arkadaşlarımızı sanal alemde olsa germeye bunaltmaya hakkımız İslam adetimizde yoktur.

İSLAMİ SOHBET ODALARI

İslam hususu ve konusu mevzuatında bire bir özel odalarda sohbet edebiliriz arkadaşlar. Gerginlik yaratmak İslami sohbet edeceğiz diye o kişilerin potansiyel olarak o günkü sohbet gevezelerini içine atar. Buda İslama karşı aykırı bir tutum ve davranış şeklidir.

Cet , muhabbet , sohbet ederek vurgulamak istediğimiz esas konu sohbette samimi dostluklar kuralım. Sohbet ederken İslam aklımızdan hiç çıkartmayalım. Aile bağları İslam esası üzerine yaşanırsa çok sağlam bir yapı oluşumu ortaya çıkar.

Din de ve İslam da detaycı olmak bizi daha çok bilgi ve birikim sahibi eder. Soru ve cevaplı olan İslam kanalımızda soruları cevaplı yarak pratiklik ve bilgi aşaması konusunda kendimizi iyi geliştere biliriz. Gelişim ve etkileşim alanında İslam odaları kanalımızda ola İslam da onlarca soru ve cevap niteliğinde hazırlıklar her gün ve her zaman sizler için devam edecektir.

 

Sorularda başlarda zorlansak da zaman ile zor soru diye bir şey kalmaz buna emin olun. Azim ve istikrar ile öğrenilmeyecek bir şey ve bir tutum yoktur. Yeter ki kalpten isteyelim , gönülden İslami öğrenmeye gönül verelim.

SANAL ALEMDE SOHBET ETMEK

Gelin hep beraber sanal alem de hem sohbet ederek , hemde İslam odalarında yarışarak bilgi ve birikimimizi sağlam hale getirelim ne dersiniz. Bizim size buradan bunları anlatmakta olan tek amacımız sizlere iyi yönde bir anlayış ve iyi bir bilgili olmanızı sağlamamızdır.

Sizlerin bilgi ve donanımlı olmanız bizimde faydamıza olacaktır. Başkalarına bilgi ve birikimlerinizi aktarmak aslına bakarsak insanı olarak manevi vazifemizdir. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır vurgusu ile sözümüzün sonuna doğru geldiğimiz makalemiz den , Sizleri selam ve sevgi ile selamlıyoruz. http://Dinsohbet.Net Hayat ta en güzel şey olan her işin başı besmeledir dediğimiz başladığımız her işte besmele ile başlamanızı dileriz. Kalın sağlıcak ile dostlar…

1 Yorum

  1. rabia

    19 Aralık 2021 at 23:33

    merhaba öyle bakırken gördüm ve katılmak istedim hoşuma gitti calan ilahiler sohbetin seviyesi güzeldi her zaman gelmek isterim

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet