İnsanlar Dine Olan İhtiyacı Dini Sohbet Odaları


İnsanlar Dine Olan İhtiyacı Dini Sohbet Odaları

Bir zamanlar olmayan şimdilerde revaçta olan İslam usulünce cet sohbet edilen yer olan İslam sohbetlerine selamlar.

Bir kişi veya kişileri sevmek belki zor ama  İslam usulünce saygı duymak esasımız dır . Arkadaşlarımızı iyi seçerek ve iyi bir konu açarak işleve sokmak bizim prensip mesele ve hukukumuz olmalıdır.

Bir insanı anlamak o kişiyi veya arkadaş olduğu ortamı olarak kişiyi seçerken iyi bir yapısı olmasına dikkati gözden kaçırmamalıyız.

İSLAMDA İYİLER VEDE KÖTÜLER

İyi birisi olması karşımızda kinin bize iyi bir insan ile muhabbet in iyi geçeceği vurgusunu sizler yapmak istiyorum. İslam da iyiler ve kötüler arasında çizgi vardır.

Herkes kendi anlatığı ile anlaşma noktasına gider ve herkes kendi yönünü kendisi tayin eder.

Din ve İslam konusunda fikir alış verişlerimizde bize yatkın olanlar ile yol ayrımına düşmemek adına en doğaçlama olarak girilen konulardan haz almaya bakmalıyız.

Akıllara işlemeden bazı konularda ayrımcılığa düşün sekte anlamaya çalışarak dinleyici olmakta fayda olacaktır.

Sohbetlerde kafalarında olan ve çözümlenemeyen soru işaretleri İslamcı olarak herkesin zihninde az çok olmak üzere bulunmaktadır.

Ama bizler iyi bir anlatım ile bunu öğrenmenin kalite manasında olmasına yatkın olması en güzel şekilde olacak olan zorda kalmamak sızın ve en hızlı yolu google den fayda sağlamak olur.

Google bazı sorularda bize en güzel şekilde aydınlatmada kararlı eder. Sorular ve cevaplar konusunda google ve değişik tarayıcılardan faydalanmalıyız.

 http://Dinsohbet.Net  Chat odalarında olmak için İslam esası kurallarına uymak yeterli olmalıdır. Dünden bügune sohbet chat eder bazı arkadaşlar.

DİNDE VEDE İSLAMDA ESAS KURALLAR

Bunu da dönüşümlü olarak İslam dini ve Sohbet Dini bütünlüğü denir. Ama sizde biliyorsunuz İslam da en önemli kavram ve etkilenmelerden biri en çok İslama yatkın olan chat sohbet ile kaliteli bir muhabbet gelir.

İslam insana nur yüzlü ifadesini yakıştırır. İslama aşırı yatkın olanın yüzünde nur içinde manevi huzur vardır. Bundan dolayı İslam ve din birleşimini herkes az çok dinlemelidir.

Sizlere İslam da inanç , dinde uyum , kalpte ise huzur olmasını dileriz. İslam bize emir edilen farz ve sünnet ile bildirilen yapılması gerekenler ile bildirilmiştir.

Farzı terk etmemek , sünneti ise yerine getirmek aslında her Müslüman olanın yapacağı katı kurallarda olan esaslardan birisidir. http://www.Dinsohbet.Net ailesi olarak Sizlere İslam anlayışı ile toplumda anlayışlı olmanızı dileriz

İnsanlar Dine Olan İhtiyacı Dini Sohbet Odaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet