Dua Bahçesi | Dini sohbet, Chat, Odaları


Dua Bahçesi | Dini sohbet, Chat, Odaları

Dua Bahçesi

Dua bahçesi Dini Chat Siteleri din ve İslam üzerine tüm Müslümanlar alemi olarak hepimiz adına kurulum sağlamaktadır. Müslümanlar olarak üzerimize düşen İslami vazife ve İslami yaşantı herkesin en önemli üzerinde durduğu konu ve etüt olması gerekiyor. İslam’da bilinçli olmak kendi yaşantımızda bunu indirgemek aslında bize kayıp değil büyük kazanç olacaktır. Din ve İslam ikisi birbirine bağlı sağlam bir yapıdır. Bunu kimse bozamaz. İslam’a ve dine gönül veren ilahiyatçı , imam , uleme , alim , hoca , öğretim görevlilerinin bu işe ömürlerini feda ederken biz arkadaşlar kendimiz üzerine düşeni öğrenmek için çaba sarf etmek zorundayız. Alt yapısı sağlama olan Müslümanlar gelen yeni nesil olarak yetişen genç çocuk olma bireylere eğitimi verir ise onlarda gelecek nesline iyi bir öğretici olacaktır.

Burada olan herkesin İslam’da dinde zorlama olmadığını bizzat bölmesinde fayda olacaktır . İslam’ın farzları nedir , bu farzları yaşamak şartımıdır diye soracak olursanız İslam’da verilen tüm farzı kifayet yaşanması gerekli tam bu zorunluluktur. Duabahçesi Dini Chat Siteleri sayesinde İslam üzerine kurulan yarışma kanalımız İslam da soru cevap olarak kendimizi geliştirmekte kendi kendimize veya arkadas ile yarışarak dinle alakalı konularda bilgi dağarcığı alanımızı genişletmeye fayda bulabiliriz. Dikkat etmeniz gereken bir şey İslam’da kişiler arası verilen selam in alınması gerekliliğini burada sizlere söylemek istiyoruz. Selam veren kişi size kırgın ise alacağınız selamın sevabı kat kat fazla olacaktır.

Dini Chat

Ego gurur kibir etmeden İslam hususunda size yaklaşımına dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Dilden dön dolan ilim aslında Müslümanlar arasında e çok gelişen gelişmeler sayesinde ilerleme kayıt eder ve bilgilenmemize en çok bu şekilde empoze eder. Sizlere burada vermiş olduğumuz bilgiler birikimlerin dolayı emek sarf etmemize vesile olan sunucu sahibimiz’in buradan teşekkür ediyoruz. http://www.Dinsohbet.Net odaları olarak burada İslam’a hayırlı olan işler sayesinde hayır işleyen herkesin kendince en iyi ısı yaktığını bilmesini isterken , her alanda sizlere gerek İslami gerek dini konularda sizlere destek vererek ilim şartında bulunan öğreticilerine minnettarlığımızı belirtmek isteriz.

Dua Bahçesi | Dini sohbet, Chat, Odaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet