Dini Sözler İslami Güzel Sohbetler


Dini Sözler İslami Güzel Sohbetler

İslam dini olarak chat odalarımızda olanların İslama yatkın olan cet sohbet söyleyişlerine katılmak için bizim mekan da olan http://www.Dinsohbet.Net den herkese şimdiden hoş geldiniz der , iyi Muhabbetler dileriz.

Din ve İslam toplumun daima en kaliteli bir şekilde oluşturan yapımız gereğinde buna yatkın olanlarız.

İslam da en önemli aile yapısının bizlere yansıma olarak örnek olmaları en güzel belirti olarak örf ve adetlerimiz gereğince yaşamak şekli ve unsurdur.

Buna istinaden uyum göstermek , uyumlu sohbet de olmak tamamen İslami chat ile sohbeti bir arada yaparak bunu öğrenmek ve iyi bir şekilde ortamımızda pekiştirmek düzen ve düzey olarak tabi ki de bize düşüyor.

Biz alt yapımızda örnek birer chat , örnek olarak Muhabbet olarak İslam da gerekeni öğretmeliyiz. Bizim kitlemizde yanlışa gerek yoktur. Varlık ve yokluk arasında olmak diye tabiri caizse her alanda vardır.

Ama önemli olan beraberlik ve birliğimizi bir arada sağlayan en değerli tutum inanç meselesinde sabit olmak , din konusunda İslamcı olarak hassasiyetimizi herkesin bilmesini sağlamak gerekiyor.

SANALDA İNAN MESELESİ NEDİR

Sanal da inanç meselesi bazen kişileri karşı karşıya getirir. Buda ortamı gerer. Bizler sakin sohbetler olarak ortam germemeye özen göstermekten yana olmalıyız.

Değişik bir sistem ile yaklaşımlarda saygısızlık etmek yasaktır. Herkesin İslama yatkınlığı kendisine ait bir kavramdır. Anlaşamadığımız yerde susmak Ef’tal olacaktır.

Sorun çıkartmak , arsızca tutum sergilemek , olduğumuz ortamda tartışmaya neden olmak bizi sorumsuz kişiler olarak Sıfatlandırır.

Her olduğumuz ortamda sorumluluk almalıyız. Efendice , sakince konulara yaklaşmalıyız. İslam da ve dinde bilginin kaynağı olan din bugün televizyon İnternet ile değil sanal ortamda vardır.

Bunu sadece sosyal medyada değilde kitaplarda , veya camilerde, dini meclisler aracılığı ile konuşularak ortak noktada paylaşımlar yapabiliyoruz.

Zaman içerisinde öğrendiklerimizi bazılarına anlatmak için bize  de din be İslam açısında görev düşmektedir. Bazıları bildiklerini paylaşımda zorluk çeker ve bu zorluk aslında iyi bir şey değildir.

SOHBET ODALARINDA MOBİL BİLGİLER

Az veya çok yaptıklarımızı paylaşmak bize huzur verir arkadaşlar. Yeni nesil olan mobilden chat yapmak teknolojinin en iyi si olan telefonlardan faydalanarak en iyi bilgileri alıyoruz.

Buna yeni nesil mobil sohbet ile chat eklenerek iyi bir ortak yerde sizlerle olmak dan huzur duyuyoruz. MOBİL SOHBET ODALARI olarak dini ve İslamı anlatımlarının en çok konuşulan yer olan ve tüm İslam da gereklidir.

Buradan siz değerli http://Dinsohbet.Net sakinleri Sizleri selam ile saygı çerçevesinde selamlar , iyi günler dileriz.

Dini Sözler İslami Güzel Sohbetler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet