Dini Sohbet Mobil Radyo Dinle Chat Yap | Dinsohbet.Net


Dini Sohbet Mobil Radyo Dinle Chat Yap | Dinsohbet.Net

Dini Sohbet Mobil Radyo

Din ve İslam yolunun beraberinde olan http://www.Dinsohbet.Net chat ve sohbet odalarımız da her her alanda sizleri bekleriz. Mutluluk artık her yerde. Hayatı beraber solumak , duyguları beraber tesis etme yolunda yürümek zor olsa da elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Yeniden başlattığımız chat her gün kolaylık içerisinde bir yenilik daha sizlere sunuyoruz.

Zamandan tasarruf ederek sohbet yapmaya zaman ayıran herkese buradan çok teşekkür ediyoruz. Besmele ile başladığımız her işte bereket , her işte hayır vardır. Değerli Müslüman din kardeşler bugünkü anlatımımızda Allah’ın verdiği bizlere sevgisi için Allah’a şükürler olsun. Bütün saatlerin başı İslam dır. Değerli arkadaşlar böyle bir hayatı bize sunan Hz. Allah’a ne kadar şükür etsek azdır. Zaruri ihtiyaçlı olanlara yardımcı olalım.

Din dersi yeni yetişen çocuklarımıza aşılayalım. Alt yapıdan oluşmayan bir insan büyüyünce etrafında anlatımlarında eksik olacaktır. Bunu aslen burada anlatırken azda olsa katkımız var ise ne mutlu bize. Sohbetlerde onlarca kişiye vaaz verene hoca , imam , müftü , ilahiyatçı denir.

Muhterem dostlar ve saygı değer Müslüman din kardeşlerim , dinimiz hassasiyetlerinde yaşamayı Hz. Allah bizlere nasip eylesin. Kendinden geçerek İslama hizmet edenlere yardımcı olalım.

Eli boş gidilmez gidilen yere dediğimiz misafirlikte bazen dini kitap getirerek hediye edelim. Hediyeleşmek Müslümana yakışan en güzel duygudur. Hutbe de vaaz eden hocaların anlattıklarını hayatımıza iştirak etmesini sağlayalım.

Hayatımızda İslama göre icraatlar gösterelim. İman ve İslam beraber yürür. Hazinesinde iyilik merhamet barındıranlar ahiret gününe eriştiklerinde İnşallah zengin olarak öteki dünyaya intikal edecek buyurmuştur Hz.Allah. Kabirleri ziyaret edelim. Hastalarımızı ziyaret edelim.

Dini Chat Yap

İbret almak hayatımızda bize dönüm noktaları olacak dır. Her Müslüman kişi kendisinden sorumludur. Gençler olarak İslama hizmette okumaya çok önem verelim. Okudukça öğrenmek , öğrendikçe anlatmak bizim kazancımız olacaktır.

Kazanmak dine ve İslama hizmet yolunda olan herkesten Allah razı olsun. http://Dinsohbet.Net/ Sözümüzün sonuna geldiğimiz şu anda Allah’ın selamı bereketi üzerimize ve üzerinize olsun. Selametle kalın sevgili dostlar. Bu güzelim emeklerimize lütfen yorumlarınızı bizlerden eksik etmeyin arkadaşlar. Sizlerden Tek istediğimiz Budur. SAYGILARIMLA.

Dini Sohbet Mobil Radyo Dinle Chat Yap | Dinsohbet.Net

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet