Din İslam Muhabbet, Chat, Sohbet Odaları


Din İslam Muhabbet, Chat, Sohbet Odaları

Din İslam

Dini sohbet ve İslami konularını kişiler arasında bazen belirsizliklerde anlaşmazsızlığa düşmesine bizler iletişimsizlik diyoruz. İyi anlaşan kişiler her hangi konu olursa olsun iletişimde anlaşmamak için sebep sunmaz anlaşma yoluna girerler. Konu belirlerken anlaşılmayacak konu tezi ve başlıkları açmamak iletişimde öngörüsüz olmamak gerekir. http://www.Dinsohbet.Net Dini Sohbet, Chat Odalarında Sizler de lütfen karşılıklı görüş ve fikir belirtirken sözlerde olan tutarlığı mızı göz önüne baz alarak konu sunmaya odaklanın.

Her alanda herkes İslamci ve dinci olarak anlaşacak değillerdir. Anlaşmada fikirler ve tartışmalar söz konusu olduğunda olgun bir evre sergilemek kişisel olgunluk ile eşittir. Fikirde alışverişlerinde seçtiğimiz konu ve konular üzerinde net olarak düşünceli ve açık olalım. Açık olmak anlaşmakta iyi bir durum ortaya koyar. Yoksa aksi taktirde yapılacak diyaloglar kendi ekseninde çıkmaza girer. Buna sebep olan kişiler itici olarak sohbet edilenler arasından ayrıcalıştırmaktadırlar.

Chat ve sohbetlerde söz konusu olan dini görüşler herkesin öğrenmesi gerekendir. İletişim anlaşmamazlık konusunda fikir ayrılığı olacağına düşmemek için, ilerleyen zamanlarda gerekli olan ikili veya toplu olarak gerekli tartışmalara dönüşebileceğini zaman ile unutmamanızda fayda olacaktır.

Sanal Alemde Sohbet

Sanal alem de sohbet ve Chat odaları sunucumuzda http://Dinsohbet.Net sohbet sitemiz üzerinden muhabbet kanalımıza gelerek sohbet etmek arzusunda olanlar bilmedirler ki eski dostlar kadar yeniler de önemlidir. Belkide yeni Chat ciler arasından eski dostlardan daha iyisi bulabiliriz. Bunun için tanışırken dürüst sohbet etmeyi kendinize İslami esaslar gereği kural edinin.

Kimse kendisini farklı tanıtarak sohbet odalarımızda kazanç elde edemez. Bu zaman ile ortaya çıkar ise güven sarsıcı olarak arkadaşlar arasında iletişimi çıkmaza sokacaktır. Bu neden ile eski ve yeni arkadaşlıklar edinmek bizim tabirimiz ile kalıcı olmalıdır. Ama bazen sanal ortamda olmak güven almadan iletişimde zorlanmayı gerektiriyor.

Sistem olarak bildiğimiz bilgileri başkalarına anlatmak bizim dinimizin gereğidir. Bilgileri aktarmak için doğru bilineni paylaşmak gerekir. Sizlere İslam esaslarında hoş görülü olmanızı , kalpten sevgi ile kişilere iletişimde yaklaşımcı olmanızı dileriz. Dinsohbet.Net ailesi olarak sizlere esenlikler diliyoruz sevgili kullanıcılarımız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet