Din Görüntülü Sohbet Odaları


Din Görüntülü Sohbet Odaları

Görüntülü sohbet odaları olan dini İslami sohbet odalarımızdan sevgiler. Dinde ve İslamda hoş görü şart olması nedeni ile dinde zorlama olmamaktadır. Hoşgörü dinin esası dır. Kalpten inanan insanlar olan her alem de birbirine aracı olarak dinde inançlı insanlarız.

http://www.Dinsohbet.Net  Görüntülü sohbetler son zamanlarda revaç tadır. Birer görüşmeler , topluca sohbet görüşmeleri görüntülü olarak yapılmaktadır. Buna grup sohbetleri denir. Waatsapta olan grup olarak görüşmeler görüntü nedeni ile sesli konuşmalardan daha çok dikkat çekmektedir.

CANLI SOHBET CANLI MUHABBET

Bizim bu tarzımız son zamanlarda sohbeti tamamen yazı ile değilde görüşmede canlı sohbet , canlı muhabbet , canlı diyalog ile yapmaktadır. Kendini yalnız hissettiğinde arayacağın kişi ile görüntülü sohbeti herkes iç rahatlatması adına yapmaktadır. İç rahatı , iç huzuru demek insanın kendisini zinde hissetmesi , insanın kendisini rahat hissetmesi dolayısı ile gereklidir.

Toplumumuzda bunu yapabilen oldukça insan vardır. Toplumsal konular , bireysel konular tamamen bizim içimizde yaşanan hayat şartlarında kaynaklanmaktadır. Yaşanılan en güzel şey ise görüntülü konuşmada hasret ve özlemimizi görsellik açısından hafifleşme denir. İnsanın kendisini özlem ve hasret içerisinde hissettiğinde anne , baba ve akrabalarını görüntülü aradığında kendilerini iyi hissetmeleri oldukça fazladır.

DOSTLUKTA YAŞANILAN İLETİŞİM NASIL OLMALI

Dostlukta yaşanılan iletişim vefa ya dayalı bir durumdur. Kalp ile yapılan chat dini konular ile uzadıkça uzar. Dostların birbirine vefası , dostların birbiri ile görüntülü sohbet ederken eskiyi yad etmesi ve hatırlaması dostluğa atılan adımların en güzel belirtisidir. Dost denince sığınak , dost denince liman , dost denilince akla huzur gelmektedir.

Huzur veren ile sesli sohbet kurmak ne kadar güzelse , mutluluk veren insan ile görüntülü canlı görüşmede oka dar güzeldir. Biz nedense insanı duygularımızı ön planda tutarak duygu ve düşüncelerimizi ful yaşarız. Bu yüzden bizim sohbetlerimiz bu açından ful sohbet olarak hayatımızın bir parçası olarak en çok onu yaparız.

Seri bir sohbet akışına kapıldığımız görüntüde her telden konuşmaya girdiğimizde zaman dakikaları , dakikalar ise saatleri çok tan kovalamıştır. Din ile adlı makalemiz den sizlere her şeyin hayırlı olanını yaşamanızı temenni eder sizlere iyi günler dileriz.

Akabinde sevgi ve saygı içerisinde olan İslama yakışır olan selamı vermeyi unutmayınız.  http://Dinsohbet.Net Dost hane kalpten selamün aleyküm diyerek sizleri selamlıyoruz. Kalın sağlıcakla arkadaşlar. Her şey sizinle istediğiniz şekilde olsun iyi günler..

1 Yorum

  1. merve

    30 Kasım 2021 at 23:43

    toplumuzun globalleşen bu cagdaki samimiyetsiz davranışları bizleri cok üzmektedir ama böyle ortamlarda samimia rkadşalıkalr birbimizi tnaıma imkanımız gercektne bizleir mutlue diyor emeginiz icin tşkler bize böyle bi ortam yarattınız

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet