Din Cet İslami Sohbet Muhabbet Odaları


Din Cet İslami Sohbet Muhabbet Odaları

Dini Cet İslami Sohbet

Dini ve İslami cet için gelen herkese selam sevgi sunarız. İslamda sevgi olan Müslümanlar olan bizlere çok yakışır. Bu yüzden sevgi ekerken verilen ve edilen sözlere önce dikkat etmemiz gerekir.

Bu günkü makalemizde hepimiz nelere dikkat edeceğiz o konularda biraz konu açalım istedik. Bunu sizler için her gün gerçekleştirerek sizlerin bilgi ve birikimine katkı sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin üzerine yanlış etki edenlere kulak asmamanızı öneririz. Yani bu yolda yürümek bilgi edinmek o kadar kolay değil.

Yüzde yüz sizleri İslami hususlar açısından bilgilendirmek http://www.Dinsohbet.Net Dini Sohbet, İslami Chat Odaları olarak bize verilen görevdir. Kendi aranızda halledemediğiniz İslam konularını , ilahiyatçı imam müftülük den öğrenebilirsiniz. Birbirimizi kırmadan edindiğiniz bilgiler doğrultuda konu açarken birbirinize vereceğiniz iletişim noktasında dikkati esas almanızı buradan önemle rica ediyoruz

Bazen anlaşamadığımız o kadar konu olur ki , bunu çözüme ulaştırmak zor olur. İşte bu neden işe takva veren telefon numaralarını arayarak takvada bilgin olan hocalardan bilgi alarak en iyi anlatımı alabiliriz.

İslami Sohbet

Bizler bu vesile ile makale yazılımlara devam ederek sizlere bilgi vermeye her gün devam ediyoruz. Tabi bu dönemlerde birbirimize verdiğimiz imtiyaz birbirimizi kazanma noktasında hepimiz iyi bir karar verme doğrultusunda hem fikir oluruz. Bugün sizlere İslam esası nedir ona değinelim. İslam ve Müslümanlık esası bizlere farz kılınan ile yapmamız gerekenler sıralıdır. Farz her Müslümana yapması gerekenler olarak belirlenmiştir. Müslümanlıkta kalp kırmak , kişileri rencide etmek günahtır bulgusu vardır. Kınamak dinimizde yoktur.

Bir insanı özürlü olmasını kınamak , giyim tarzını kınamak , aile yapısını kınamak Müslüman olan kişiye yakışmayacak olandır. Dinimizde vurgulandığı gibi kişi kınadığı kişinin yaşadıklarını yaşamadan ölmeyecek tir sözünü buradan sizlere altını çizerek hatırlatmak isteriz.

Herkesin yaşam tarzı , tutumu kendisinedir. Özürlüye yardım etmek insanlığa ve Müslüman olan herkese yakışan en güzel tutum ve davranıştır. http://Dinsohbet.Net Din Sohbet, İslami Chat Odaları olarak Sizlere buradan Allaha”a emanet olun derken , selam ve dua ile kalmanızı dileriz. Esselamü Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü diyerek iyi ginler dileriz. …SAYGILARIMIZLA…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet