Ankara Dini Sohbet Odaları | Dinsohbet.Net


Ankara Dini Sohbet Odaları | Dinsohbet.Net

Ankara Dini Sohbet Odaları

İslami chat edenlere İslamı fobi olanlara bazıları yaklaşmaktadır. Dinimizin gereği olarak Hz.Allah bizleri hakiki Müslümanlar olmamızı nasip etsin. İmandan uzak yaşam aslında kendimizden uzak bir yaşamdır. Dinimizin emri ve yaşantımızın isabeti için İslam ahlakını göz önümde tutmalıyız. Bu neden ile herkese hayırlı günler diliyoruz. İslama düşmanlık edenler kendine kötülük ettiklerini bilmektedir. Her şeyin başı besmele olan dilimizin , amini elimizden , duayı dilimiz Allah eksik etmesin.

Bu yolda gidilen http://www.Dinsohbet.Net sohbet akışımızda dinimize uyan sohbeti yapmamız gerekir. Biz bunu size anlatarak bize verilen görevi ifa ettiğimizi biraz olsun düşünüyoruz. Bu günkü manşetimiz İslam dağarcığımız dır. İslamda dinde yapılması gerekenler sadece bunların bir bölümü değil aslında tamamı olmalıdır.

Bu çağrımıza herkes kulak asarak gayretli olmalıdır. Büyük bir kazanımdır en küçük fayda almanız İslam’dan. Keşke daha iyi olabilsek. Keşke İslama çalışa bilsek. İslam bizi temsilcisi olarak hoca ilahiyatçılar olarak sislere nasip etmiştir. Kalbiniz atışı huzur olarak bulması sizin İslama yatkınlığınız için iyi olacaktır. Dinde zorla yoktur. Dinde azarlama yoktur. Dinimiz İslam da kişilere yaklaşımda sakin mütevazi hoşgörülü yaklaşımlarda yardımsever olmamız gerektiği belirtilmektedir. Bu bizim için önemlidir.

Daha önce anlattığımız ifadeler de hepimizin Müslümanlar olarak birbirimize ithamlarda yanlışa buldu yaratmamalıyız. Elimiz kolumuz dilimiz sözümüz bizden sorulur düşüncesi hepimize göre adettir. Sözlerimiz İslam ve dine dayanmaktadır. Meraklarımızı gidermek için hoca ve bilginlerden ders alınarak öğrenebiliriz.

Yanlış imalar , yanlış ifadeler dinimize göre bizlere yakışmayan tutum ve davranıştır. Sözlerimize burada yer vereceğimiz İslam hukuku anlayışımızı herkesin aynı anlaması ve iyi kavraması kendileri için çok önemli olacaktır.

Bu vesile ile makale yazarınız olarak İslam ve dine zaman harcayan herkesten Allah razı olsun. Allah herkesin sağlık , huzur , mutluluk birlik ve beraberliğini daimi etsin. İnşallah kazancımız helal , bereketimiz bol olsun. http://Dinsohbet.Net  Ankara Dini Sohbet Odaları Olarak, Aranızdan ayrılırken sizi önce Allah,a sonra sizi size emanet ediyoruz. Esselamün aleyküm verahmetullahi ve beraketühü diyerek sizlere iyi günler dileriz.  SAYGILARIMIZLA..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

harika sohbet Sohbet hollanda Sohbet Sohbet chat mirc sohbet lider sohbet zurna sohbet sanal radyo canlı radyo canlı sohbet